Zarejestruj się / Zaloguj
Wartość zakupów: 0.00 zł
Koszyk

Pieprz i sól


W naszej doskonale zaopatrzonej hurtowni oferujemy pieprz i sól w wielu różnych, ciekawych odsłonach, w tym również mieszanki przypraw z dodatkiem soli lub pieprzu.  Pieprz i sól do podstawowe przyprawy w każdej polskiej kuchni. Trudno sobie też bez nich wyobrazić przyrządzanie posiłków w restauracji. Kucharze mają dziś do wyboru różne rodzaje tych najbardziej znanych przypraw, w tym na przykład pieprz zielony, sól himalajską, sól morską, pieprz staropolski czy pieprz ziołowy. Każda z tych przypraw (lub mieszanek przypraw) ma jedyny w swoim rodzaju charakter, który sprawia, że potrawy mają wyjątkowy smak i aromat. Może to dotyczyć np. zup, dań mięsnych, sałatek, ryb czy sosów. Warto zapoznać się z właściwościami każdego z proponowanych przez nas produktów, by wybrać do swej kuchni te najbardziej odpowiednie.


Niektóre z proponowanych przez nas przypraw mają długą i bogatą historię np. pieprz biały, który w Indiach był już znany przed 4 tysiącami lat. Niektóre z egzotycznych, mniej znanych przypraw dopiero od niedawna używane są powszechnie w kuchni europejskiej. Dzięki asortymentowi naszej hurtowni mają Państwo okazję uzupełniać wiedzę o poszczególnych przyprawach i ich zastosowaniu, w tym o różnych rodzajach soli i pieprzu. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 
Zapewniamy, że nie zawiodą się Państwo na ich jakości ani składzie. Dzięki bezpiecznym, łatwym w użytkowaniu opakowaniom nasze przyprawy zachowują na długo swój unikatowy charakter, w tym wyjątkowy smak i zapach. 

Pieprz i sól

Strona głównaPieprz i sól

poprzednia strona|1|2| z   2 następna strona|ostatnia

Strona główna
examples
examples

tortilla

examples

krążki cebulowe

examples

panierowane warzywa

examples

chrupiące kurczaki

examples

ryby

examples

chickenburger

examples

krewetki i owoce morza

Zapisz się do newsletter

Bądź na bieżąco

Facebook