Zarejestruj się / Zaloguj
Wartość zakupów: 0.00 zł
Koszyk

Chrupiące panierki do kurczaka

Jesteśmy producentem chrupiącej panierki do kurczaka (crispy chicken). Zachęcamy Państwa do zapoznania się z opisem gotowych panierek dostępnych w naszej ofercie. Będą one świetnymi dodatkami do mięs, ryb, krokietów. Dzięki dodaniu panierki mięso np. w postaci kotletów staje się chrupkie i pyszne. Ilość dodawanej panierki można dostosować do swoich preferencji kulinarnych.

Wielu Klientów doceniło już walory smakowe naszej panierki do kurczaka. Jesteśmy pewni, że każdy kto raz spróbował naszej panierki, z pewnością polubi jej smak i zostanie stałym Klientem naszej hurtowni. Panierka American Crispy Chicken, oparta na oryginalnej amerykańskiej recepturze, wykorzystywana jest do przyrządzania wybornego kurczaka po amerykańsku.

Dla koneserów tego smaku mamy panierkę w wersji pikantnej oraz łagodnej. Mogą Państwo też zdecydować się na mniejsze lub większe opakowanie panierki w zależności od swoich potrzeb.

Nasze chrupiące panierki polecamy też tym z Państwa, którzy chcą w swoich lokalach gastronomicznych serwować oryginalnego kurczaka po amerykańsku lub inne dania z dodatkiem gotowej panierki. W hurtowni Bella-Bis można wygodnie i bezpiecznie nabyć online wszystkie potrzebne produkty. Oferowane przez nas gotowe panierki do kurczaka nie zawierają konserwantów ani glutaminianu sodu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami oferowanych produktów. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji. Z pewnością nie pożałują Państwo wyboru panierki American Crispy Chicken z naszej hurtowni.

Panierki ACC

Strona głównaPanierki ACC

Strona główna
examples
examples

tortilla

examples

krążki cebulowe

examples

panierowane warzywa

examples

chrupiące kurczaki

examples

ryby

examples

chickenburger

examples

krewetki i owoce morza

Zapisz się do newsletter

Bądź na bieżąco

Facebook